У Могилянці показали виставу «Все так просто, панове»


20 травня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили Зразковий театр юного глядача «Острів» м. Миколаїв показав виставу  «Все так просто, панове», за п’єсою Тетяни Мулер, за мотивами оповідання Д. Мамина – Сибіряка «Постойко».

Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру, а театр «Острів» посів перше місце у номінації «Юнацький театр».

«Все так просто, панове» – це розповідь про п’ять днів життя собак в притулку, перш ніж їх уб’ють, не зумівши продати. Це постановка з подвійним дном і неоднозначною смисловою наповненістю: собаки з людським характером і люди з собачим життям.

Впродовж усієї вистави глядачі отримували відповіді на питання, хто з мешканців собачої в’язниці виявиться «людянішим»? Чи вдасться їм врятуватися, і скільки собак доживе до цього самого фіналу?

Перед початком вистави директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили  Олександр Пронкевич представив глядачам художнього керівника театру та дещо розповів про сам театр. Режисер та художній керівник театру Анатолій Нікіфоров зазначив, що театру цікаво показати цю виставу студентам Могилянки та побачити їхню реакцію, адже спочатку виставу побачили підлітки.

 

Події та оголошення


липня
20
Запрошуємо стажування в Києві в редакціях провідних медіа

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння Інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Учасники журналістської інтернатури опанують …

червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …