У Могилянці показали виставу «Все так просто, панове»


20 травня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили Зразковий театр юного глядача «Острів» м. Миколаїв показав виставу  «Все так просто, панове», за п’єсою Тетяни Мулер, за мотивами оповідання Д. Мамина – Сибіряка «Постойко».

Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру, а театр «Острів» посів перше місце у номінації «Юнацький театр».

«Все так просто, панове» – це розповідь про п’ять днів життя собак в притулку, перш ніж їх уб’ють, не зумівши продати. Це постановка з подвійним дном і неоднозначною смисловою наповненістю: собаки з людським характером і люди з собачим життям.

Впродовж усієї вистави глядачі отримували відповіді на питання, хто з мешканців собачої в’язниці виявиться «людянішим»? Чи вдасться їм врятуватися, і скільки собак доживе до цього самого фіналу?

Перед початком вистави директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили  Олександр Пронкевич представив глядачам художнього керівника театру та дещо розповів про сам театр. Режисер та художній керівник театру Анатолій Нікіфоров зазначив, що театру цікаво показати цю виставу студентам Могилянки та побачити їхню реакцію, адже спочатку виставу побачили підлітки.

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут