У Могилянці показали виставу «Все так просто, панове»


20 травня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили Зразковий театр юного глядача «Острів» м. Миколаїв показав виставу  «Все так просто, панове», за п’єсою Тетяни Мулер, за мотивами оповідання Д. Мамина – Сибіряка «Постойко».

Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру, а театр «Острів» посів перше місце у номінації «Юнацький театр».

«Все так просто, панове» – це розповідь про п’ять днів життя собак в притулку, перш ніж їх уб’ють, не зумівши продати. Це постановка з подвійним дном і неоднозначною смисловою наповненістю: собаки з людським характером і люди з собачим життям.

Впродовж усієї вистави глядачі отримували відповіді на питання, хто з мешканців собачої в’язниці виявиться «людянішим»? Чи вдасться їм врятуватися, і скільки собак доживе до цього самого фіналу?

Перед початком вистави директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили  Олександр Пронкевич представив глядачам художнього керівника театру та дещо розповів про сам театр. Режисер та художній керівник театру Анатолій Нікіфоров зазначив, що театру цікаво показати цю виставу студентам Могилянки та побачити їхню реакцію, адже спочатку виставу побачили підлітки.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету