У Могилянці показали виставу «Все так просто, панове»

20 травня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили Зразковий театр юного глядача «Острів» м. Миколаїв показав виставу  «Все так просто, панове», за п’єсою Тетяни Мулер, за мотивами оповідання Д. Мамина – Сибіряка «Постойко».

Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру, а театр «Острів» посів перше місце у номінації «Юнацький театр».

«Все так просто, панове» – це розповідь про п’ять днів життя собак в притулку, перш ніж їх уб’ють, не зумівши продати. Це постановка з подвійним дном і неоднозначною смисловою наповненістю: собаки з людським характером і люди з собачим життям.

Впродовж усієї вистави глядачі отримували відповіді на питання, хто з мешканців собачої в’язниці виявиться «людянішим»? Чи вдасться їм врятуватися, і скільки собак доживе до цього самого фіналу?

Перед початком вистави директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили  Олександр Пронкевич представив глядачам художнього керівника театру та дещо розповів про сам театр. Режисер та художній керівник театру Анатолій Нікіфоров зазначив, що театру цікаво показати цю виставу студентам Могилянки та побачити їхню реакцію, адже спочатку виставу побачили підлітки.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики