У Могилянці показали виставу «Все так просто, панове»


20 травня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили Зразковий театр юного глядача «Острів» м. Миколаїв показав виставу  «Все так просто, панове», за п’єсою Тетяни Мулер, за мотивами оповідання Д. Мамина – Сибіряка «Постойко».

Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру, а театр «Острів» посів перше місце у номінації «Юнацький театр».

«Все так просто, панове» – це розповідь про п’ять днів життя собак в притулку, перш ніж їх уб’ють, не зумівши продати. Це постановка з подвійним дном і неоднозначною смисловою наповненістю: собаки з людським характером і люди з собачим життям.

Впродовж усієї вистави глядачі отримували відповіді на питання, хто з мешканців собачої в’язниці виявиться «людянішим»? Чи вдасться їм врятуватися, і скільки собак доживе до цього самого фіналу?

Перед початком вистави директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили  Олександр Пронкевич представив глядачам художнього керівника театру та дещо розповів про сам театр. Режисер та художній керівник театру Анатолій Нікіфоров зазначив, що театру цікаво показати цю виставу студентам Могилянки та побачити їхню реакцію, адже спочатку виставу побачили підлітки.

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …