У Могилянці організували святковий концерт до Дня захисника України


11 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся святковий концерт до Дня захисника України.

Зі сцени з привітальним словом виступив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, нагадавши, що університет відкритий й для військовослужбовців, які бажають отримати освіту. До привітань приєднались військові 79 окремої аеромобільної бригади та батальйону аеродромно-технічного забезпечення військової частини А 4165.

Для військовослужбовців та студентів Могилянки в актовій залі виступив оркестр військової частини А 3130, спортивна школа № 2 з Тхеквондо та “Ашихара – карате в Україні”, а також колективи та студенти Культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили із запальними танцювальними та пісенними номерами.

З 2015 року День захисника України відзначають 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це свято започатковане з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …