У Могилянці організували святковий концерт до Дня захисника України

11 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся святковий концерт до Дня захисника України.

Зі сцени з привітальним словом виступив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, нагадавши, що університет відкритий й для військовослужбовців, які бажають отримати освіту. До привітань приєднались військові 79 окремої аеромобільної бригади та батальйону аеродромно-технічного забезпечення військової частини А 4165.

Для військовослужбовців та студентів Могилянки в актовій залі виступив оркестр військової частини А 3130, спортивна школа № 2 з Тхеквондо та “Ашихара – карате в Україні”, а також колективи та студенти Культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили із запальними танцювальними та пісенними номерами.

З 2015 року День захисника України відзначають 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це свято започатковане з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.