У Могилянці організували святковий концерт до Дня захисника України


11 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбувся святковий концерт до Дня захисника України.

Зі сцени з привітальним словом виступив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, нагадавши, що університет відкритий й для військовослужбовців, які бажають отримати освіту. До привітань приєднались військові 79 окремої аеромобільної бригади та батальйону аеродромно-технічного забезпечення військової частини А 4165.

Для військовослужбовців та студентів Могилянки в актовій залі виступив оркестр військової частини А 3130, спортивна школа № 2 з Тхеквондо та “Ашихара – карате в Україні”, а також колективи та студенти Культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили із запальними танцювальними та пісенними номерами.

З 2015 року День захисника України відзначають 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це свято започатковане з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …