У Могилянці відбувся фестиваль-конкурс “Класична музика літа”

22 червня 2019 р. у ЧНУ ім. Петра Могили відбувся Перший Міжнародний фестиваль «Класична музика літа», організований Міністерством культури України, Об’єднанням продюсерських центрів «Укрфест», Фестивальним центром «Borzenko records» та ін. Журі конкурсу очолював відомий Лауреат Міжнародних конкурсів, доцент Київської Національної музичної академії ім.П.І Чайковського Ігор Рябов.

Диплом Першого ступеня в номінації «Фортепіано» за високу виконавчу майстерність отримала Сніжана Галінська, учениця викладача Зеленогайської філії Полігоновской ДМШ Жук Олени Олександрівни, яка є представником Шевченківської громади серед піаністів.

Гості та учасники фестивалю висловили подяку організаторам та особисто ректору університету, Леоніду Клименку, за надання сцени в ЧНУ ім. Петра Могили для проведення міжнародного конкурсу.