У Миколаєві обговорюють можливість передачі «Могилянці» госпіталю ветеранів під університетську клініку

У Миколаєві обговорюють питання про передачу обласного госпіталю ветеранів ЧНУ імені Петра Могили для облаштування університетської клініки, на базі якої могли б вчитися студенти-медики.

13 листопада таку перспективу обговорювали на зустрічі, в якій брали участь голова ОДА Олександр Стаднік, громадськість, ректор ЧНУ Леонід Клименко, працівники обласного госпіталю ветеранів.

«Моя позиція з цього питання проста і прозора. Всім відомо, що на сьогодні, умови, які існують в госпіталі – жахливі. Я вважаю, що такий крок дасть змогу поліпшити якість надання медичних послуг, розбудувати інфраструктуру медичного закладу, привести його до сучасних європейських стандартів, зберегти персонал», – зазначає Олександр Стаднік.

Не всі охочі змогли взяти участь в обговоренні через елементарний брак місця. Олександр Стаднік запропонував провести повторну дискусію, в приміщенні, де всі – ветерани, лікарі, представники громадських організацій зможуть взяти участь у відкритому і прозорому обговорені, а також запропонував укласти меморандум, створити робочу групу і прописані чіткі покрокові дії.

Джерело.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).