У Миколаєві обговорюють можливість передачі «Могилянці» госпіталю ветеранів під університетську клініку

У Миколаєві обговорюють питання про передачу обласного госпіталю ветеранів ЧНУ імені Петра Могили для облаштування університетської клініки, на базі якої могли б вчитися студенти-медики.

13 листопада таку перспективу обговорювали на зустрічі, в якій брали участь голова ОДА Олександр Стаднік, громадськість, ректор ЧНУ Леонід Клименко, працівники обласного госпіталю ветеранів.

«Моя позиція з цього питання проста і прозора. Всім відомо, що на сьогодні, умови, які існують в госпіталі – жахливі. Я вважаю, що такий крок дасть змогу поліпшити якість надання медичних послуг, розбудувати інфраструктуру медичного закладу, привести його до сучасних європейських стандартів, зберегти персонал», – зазначає Олександр Стаднік.

Не всі охочі змогли взяти участь в обговоренні через елементарний брак місця. Олександр Стаднік запропонував провести повторну дискусію, в приміщенні, де всі – ветерани, лікарі, представники громадських організацій зможуть взяти участь у відкритому і прозорому обговорені, а також запропонував укласти меморандум, створити робочу групу і прописані чіткі покрокові дії.

Джерело.