У межах співпраці Саарландського університету та ЧНУ імені Петра Могили опубліковано монографію

У Саарландському університеті (Німеччина) вийшла англомовна монографія (Audio-)Visual Arts and Travma: From the East to the West, до авторського колективу якої ввійшли професори О.В.Пронкевич та Т.П.Шестопалова, а також доцент Т.П.Остапчук.

Це видання – результат співпраці викладачів Інституту філології та німецьких колег у межах проекту «Травма в аудіовізуальних мистецтвах».

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …