У межах співпраці Саарландського університету та ЧНУ імені Петра Могили опубліковано монографію

У Саарландському університеті (Німеччина) вийшла англомовна монографія (Audio-)Visual Arts and Travma: From the East to the West, до авторського колективу якої ввійшли професори О.В.Пронкевич та Т.П.Шестопалова, а також доцент Т.П.Остапчук.

Це видання – результат співпраці викладачів Інституту філології та німецьких колег у межах проекту «Травма в аудіовізуальних мистецтвах».

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили