У межах співпраці Саарландського університету та ЧНУ імені Петра Могили опубліковано монографію

У Саарландському університеті (Німеччина) вийшла англомовна монографія (Audio-)Visual Arts and Travma: From the East to the West, до авторського колективу якої ввійшли професори О.В.Пронкевич та Т.П.Шестопалова, а також доцент Т.П.Остапчук.

Це видання – результат співпраці викладачів Інституту філології та німецьких колег у межах проекту «Травма в аудіовізуальних мистецтвах».

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.