У Києві відбулася робоча нарада проректорів із науково-педагогічної роботи

22 лютого 2018 року у місті Києві, в Київському національному торговельно-економічному університеті, відбулася робоча нарада проректорів із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (євроінтеграції), організована Міністерством освіти і науки України (Рада проректорів із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків при МОН України).

На нараді було обговорено такі питання:

• Структура комплексу навчально-методичного забезпечення дисципліни;
  • Рекомендації щодо опису навчальної дисципліни;
  • Програми подвійного дипломування та академічна мобільність (включаючи третій цикл вищої освіти);
  • Особливості навчання іноземних студентів.

Нараду провів заступник Міністра освіти і науки України Ю. М. Рашкевич.

Від ЧНУ імені Петра Могили у нараді взяв участь проректор із науково-педагогічної роботи та питань розвитку М. О. Клименко.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.