У Києві відбулася робоча нарада проректорів із науково-педагогічної роботи

22 лютого 2018 року у місті Києві, в Київському національному торговельно-економічному університеті, відбулася робоча нарада проректорів із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків (євроінтеграції), організована Міністерством освіти і науки України (Рада проректорів із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків при МОН України).

На нараді було обговорено такі питання:

• Структура комплексу навчально-методичного забезпечення дисципліни;
  • Рекомендації щодо опису навчальної дисципліни;
  • Програми подвійного дипломування та академічна мобільність (включаючи третій цикл вищої освіти);
  • Особливості навчання іноземних студентів.

Нараду провів заступник Міністра освіти і науки України Ю. М. Рашкевич.

Від ЧНУ імені Петра Могили у нараді взяв участь проректор із науково-педагогічної роботи та питань розвитку М. О. Клименко.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77