У Галереї мистецтв ЧНУ відкрили виставку живопису Юрія Дзинтарса і Романа Нагорного

Галерея мистецтв функціонує в університеті з 1998 року. Відродилась давня шляхетна академічна традиція створення у навчальних закладах осередків національної культури. Двері нашої галереї цього разу відчинилися одночасно для двох художників.

25 квітня в урочистій атмосфері відкрили виставку живопису двох митців – Романа Нагорного і Юрія Дзинтарса.

Роман Нагорний – театральний художник, їздить на пленери, подорожує, на виставці представив очаківські, кримські пейзажі. Юрій Дзинтарс все життя працював у малярському цеху, але просто фарбувати поверхні йому нудно, а тому зайнявся живописом.

Привітали присутніх із відкриттям проректор з наукової роботи Володимир Беглиця та завідувач Галереї мистецтв Любов Омельченко.

Виставка працюватиме до 25 травня. Вхід вільний.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.