У ЧНУ відбувся форум «Іноземні партнери-Бізнес-Університети» за участі іноземних представників, місцевої влади та університетів України

2 липня у рамках урочистих заходів з нагоди святкування 25-річчя ЧНУ імені Петра Могили в читальній залі Могилянки відбувся форум «Іноземні партнери-Бізнес-Університети».

Модератором виступила директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд. Захід відвідали представники іноземних консульств (Республіка Польща, Республіка Болгарія, Словаччина), місцевої влади та різних університетів України. Відкрив форум вітальним словом ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Перша панельна дискусія стосувалася інвестиційних можливостей Миколаївщини. У своїх виступах про потенціал Миколаєва розповіли голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та  міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. Окрім цього від міської влади разом з секретарем Миколаївської міської ради Дмитром Фальком Олександр Сєнкевич вручив ректору ЧНУ імені Петра Могили Подячний лист.

Наступним став виступ «Глобальна інноваційна програма чистих технологій для малих та середніх підприємств в Україні». Доповідачами стали координатор проєкту ЮНІДО/ГЕФ Ігор Кирильчук та координаторка Регіонального центру інновацій, технологій та стартапів в Миколаївській області Анна Алексєєва.

Панельна дискусія «Інвестиційні можливості Миколаївщини» завершилась підписанням угоди про співпрацю між Державним підприємством «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» та Чорноморським національним університетом імені Петра Могили.

Друга панельна дискусія була присвячена питанням культури та освіти.

Іноземні партнери та ректори вишів виступили з привітаннями та подарунками для університету (почесні грамоти, роботи власного виробництва). Серед них – представник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, начальник Льотної академії Національного авіаційного університету та ін.

Завершив дискусію проректор із наукової роботи Володимир Беглиця, який говорив про сучасні можливості освіти в ЧНУ імені Петра Могили.