У ЧНУ відбувся другий семінар із прикладного аналізу поведінки для роботи з дітьми із аутичним спектром розвитку


17 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбувся другий семінар із прикладного аналізу поведінки для роботи з дітьми із аутичним спектром розвитку. Проводить заняття Мелінда Доктер – доктор пед. наук., сертифікований поведінковий аналітик, директор та клінічний доцент Програми з сертифікації поведінкових аналітиків, Університет Лойоли Мерімаунт, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США.

Мелінда Доктер викладає навчальний курс для фахівців Миколаєва та Миколаївської області  на тему: «Кращі практики та стратегії викладання для учнів з особливими освітніми потребами в закладах освіти. Надання підтримки учням інклюзивної форми навчання (Базові положення та інструменти АВА-терапії (прикладний аналіз поведінки) у роботі з дітьми та підлітками з ООП)».

Курс організовано кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки разом з Науковим дослідно-практичним центром з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили.

Зазначений курс розрахований на фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, психологів, дефектологів, асистентів вчителів, асистентів вихователів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (ООП), які мають розлади аутистичного спектра, порушеннями сенсомоторного розвитку та різні поведінкові розлади.

Сучасні знання та новітні методи роботи – саме ці знання мають змогу здобути учасники тренінгу, зокрема і студенти ЧНУ імені Петра Могили.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут