У ЧНУ відбувся другий семінар із прикладного аналізу поведінки для роботи з дітьми із аутичним спектром розвитку

17 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбувся другий семінар із прикладного аналізу поведінки для роботи з дітьми із аутичним спектром розвитку. Проводить заняття Мелінда Доктер – доктор пед. наук., сертифікований поведінковий аналітик, директор та клінічний доцент Програми з сертифікації поведінкових аналітиків, Університет Лойоли Мерімаунт, Лос-Анджелес, Каліфорнія, США.

Мелінда Доктер викладає навчальний курс для фахівців Миколаєва та Миколаївської області  на тему: «Кращі практики та стратегії викладання для учнів з особливими освітніми потребами в закладах освіти. Надання підтримки учням інклюзивної форми навчання (Базові положення та інструменти АВА-терапії (прикладний аналіз поведінки) у роботі з дітьми та підлітками з ООП)».

Курс організовано кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки разом з Науковим дослідно-практичним центром з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили.

Зазначений курс розрахований на фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, психологів, дефектологів, асистентів вчителів, асистентів вихователів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (ООП), які мають розлади аутистичного спектра, порушеннями сенсомоторного розвитку та різні поведінкові розлади.

Сучасні знання та новітні методи роботи – саме ці знання мають змогу здобути учасники тренінгу, зокрема і студенти ЧНУ імені Петра Могили.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).