У ЧНУ відбулось вручення подяк волонтерам Дня відкритих дверей та Фестивалю психологічних ігор

18 лютого 2022 року відбулось вручення подяк волонтерам, які брали участь у заходах університету, що відбувались на початку цього місяця.

Подяки вручили волонтерам Дня відкритих дверей та  Фестивалю настільних психологічних ігор, а також тим, хто входить до креативної групи зі створення інтерактивних локацій.

Окрім цього, для студентів було створено комфортне середовище для спілкування та взаємодії, під час яких студенти попрацювали з метафоричними картами та сторі-кубами для окреслення особистого інтересу у волонтерській діяльності та для планування майбутніх волонтерських ініціатив.

Волонтерський рух студентів Могилянки базується на Навчально-науковому центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню. Студенти вишу беруть участь у соціальних проєктах, благодійних ярмарках та інших заходах як університету, так і заходів, що проходять на базі вишу. Також волонтери мають можливість проходити курси для підвищення своїх навичок. Для прикладу, Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки у співпраці з Миколаївським обласним центром зайнятості проводив  курси для студентів-волонтерів «Основи кар’єрного консультування».

Приєднатись до волонтерської діяльності можна, звернувшись до Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили або за посиланням.