У ЧНУ відбулось відкриття виставки творчих робіт дітей з інвалідністю


У ЧНУ імені Петра Могили 7 червня в приміщенні Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню (аудиторія 4-107) відбулось відкриття виставки «У барвах мрій». Це виставка творчих робіт вихованців Миколаївського міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік», з яким співпрацює університет.

На заході з урочистим словом виступили модератор заходу, доктор економічних наук, професор, директор ННІПО ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд; доктор технічних наук, професор, ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко; заступник міського голови з соціальних питань Анатолій Петров; директор Миколаївського міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» Роман Крайнік, а також виступила мама одного з вихованців центру.

 «Мені дуже  приємно, що наш університет стає з кожним днем центром не тільки студентського, а й громадського життя, що ми приділяємо увагу тим проблемам, які хвилюють суспільство. Наше завдання – зробити внесок у розвиток суспільної думки про те, що люди з особливими потребами повинні бути такими ж повноправними громадянами, як всі», – зазначив ректор Леонід Клименко.

Після виступів присутніх для вихованців центру «Цвєтік-Сєміцвєтік» пролунав номер від солістки вокальної студії ЧНУ імені Петра Могили та було проведено майстер-клас з виготовлення квітів з гофрованого паперу психологом-тренером Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили – Ладою Захаровою.

Нагадаємо, що на базі ЧНУ діє Університетська клініка, яка має ліцензію на провадження медичної практики. Клініка надає послуги з комплексної реабілітації дорослим людям після хвороб та перенесених травм та дітям з 3-х років з психофізичними розладами здоров’я, а також з інвалідністю, що мають порушення опорно-рухового апарату в наслідок ураження центральної і периферичної нервової системи (в т.ч. ДЦП), з ураженням опорно-рухового апарату в наслідок травм, з психічними захворюваннями та розумовою відсталістю (в т.ч. із синдромом Дауна, із розладами аутистичного спектра) та ін.

Події та оголошення


червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …

травня
25
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує на презентацію книги «Арабески и сны»

Шановні читачі! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує Вас на презентацію книги «Арабески и сны» Автор книги-літературознавець, викладач, докторант ЧНУ імені Петра Могили, лектор проекту «lectorium» від Наукової бібліотеки Олександра Філоненко Книга визнана найкращим літературним дебютом 2020 року XV …