У ЧНУ відбулася ХVІI Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді»

Протягом 15-16 травня 2024 року на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили відбулася ХVІI Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Проблеми формування здорового способу життя у студентської молоді».

Робота конференції тривала в межах двох секцій за такими напрямками:

– «Сучасний стан та перспективи формування здоров’я студентської молоді. Туризм як фактор оздоровлення студентів і перспективи його розвитку в Україні» (керівники: кандидат біологічних наук, доцент Сергій Гетманцев, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Юлай Тупєєв);

– «Фізичне виховання як пріоритетний фактор у формуванні здорового способу життя студентів. Медико-біологічні та еколого-психологічні аспекти формування здоров’я і здорового способу життя у студентської молоді» (керівники: доктор педагогічних наук, професор Наталія Терентьєва, доктор педагогічних наук, професор  Надія Довгань).

Бакалаври та магістранти Чорноморського національного університету імені Петра Могили, колишнього Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Херсонського державного університету загалом представили 54 доповіді, з них 7 доповідей від магістрів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» із Китаю.

Доповіді учасників конференції відзначалися змістовністю та актуальністю аналізованих проблем.

Конференція минула на високому науково-методичному рівні та викликала значний інтерес у учасників та запрошених гостей.