У ЧНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми протидії дискримінації в українському суспільстві»

19 квітня у ЧНУ ім. Петра Могили відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми протидії дискримінації в українському суспільстві».

Конференція проводилась у рамках реалізації соціального проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності».

Нагадаємо, що соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності» стартував у ЧНУ ім. Петра Могили в листопаді 2018 року. У рамках проекту було проведено громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації «StopDiscrimi», створено сайту з можливістю онлайн-звернень та багато інших заходів для формування толерантного ставлення миколаївців один до одного незалежно від ознак віку, статі, віросповідання, національності, факторів здоров’я, сексуальної орієнтації та інших.

Так, 18 листопада 2018 року ГО «Майстерня добра», яка реалізує цей проект, організувала навчальний семінар для координаторів та волонтерів проекту, студентів університету. На семінарі учасники отримали інформацію щодо правової охорони прав людини, можливостей юридичного та соціального захисту прав.

24-25 листопада 2018 року координатори та волонтери соціального проекту «Миколаїв – місто рівності» відвідали навчальний семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини» професора, д.псих.н. Ю.Швалба. а також 25 лютого 2019 року в Могилянці відбулась організаційно-діяльнісна гра «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства».

22 січня 2019 року в рамках проекту відбувся круглий стіл з теми «Дотримання прав людини в Миколаєві: стан та шляхи покращення».

Також у рамках проекту було проведено творчий конкурс (виготовлення тематичних виробів, малюнків тощо) серед учнів загальноосвітніх шкіл за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили