У ЧНУ відбулась творча зустріч з народним артистом України Олександром Гоноболіним


11 грудня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулась творча зустріч з народним артистом України Олександром Гоноболіним.

Зі сцени звучали інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій, художнім керівником якого є Наталя Ільчук.

Олександр Гоноболін – народний артист України, скрипаль, диригент, композитор, член французьких асоціацій композиторів «SACEM» та виконавців «SPEDIDAM», лауреат міжнародних конкурсів у Німеччині та США, володар почесної премії США, почесний громадянин міста Херсон. Композитор є автором численних творів для оркестру, ансамблю, скрипки, фортепіано. Серед них – твори для симфонічних та камерних оркестрів, ансамблів, струнно-смичкових інструментів, фортепіано, а також вокальні твори.

П’єси для скрипки і фортепіано Largo, La Danse, Tango Музичною федерацією Франції рекомендовані для іспитів у музичних закладах країни. Написав музику до спектаклів, поставлених у театрах Риги, Залаегерсегу (Угорщина), Києва, Херсона, Миколаєва.

Нагадаємо, що ЧНУ імені Петра Могили вже неодноразово приймає такі заходи. Після оновлення та проведення ремонту загального приміщення зали, сцени та гримерних взимку 2018 року Могилянка готова забезпечити гідні умови не лише для студентів університету, а й для гостей закладу. Інструментальні музичні виступи проходять в Могилянці не вперше: минулої весни відбувся концерт класичної музики, а до Дня захисника України в рамках святкового концерту виступив оркестр військової частини А 3130.

Також в актовій залі відбуваються перегляди стрічок, проведення святкових концертів, виступи студентських та  приїжджих театральних колективів, прес-конференції, конференції, фестивалі, тренінги, творчі зустрічі тощо.

Події та оголошення


січня
22
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на нові вебінари від компанії Clarivate Analytics

Шановні колеги, викладачі та науковці ЧНУ імені Петра Могили! Компанія Clarivate Analytics, вітає Вас у новому році! Бажаємо успіхів і родинного затишку і запрошуємо на нові вебінари. Зверніть увагу що 24 січня о 16:15 буде вебінар для журналів з процедурою …

січня
16
Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на відкриття виставки художника Сергія Шаповалова, яке відбудеться в приміщенні галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили 16 січня о 15:00. Довідка: Шаповалов Сергій Гаврилович народився 15 травня 1943 року в с. Інгуло-Кам’янка Новгородківського району Кропивницької області. В 1962 році …