У ЧНУ відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+


Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+.  Захід організований Міжнародним відділом ЧНУ ім. Петра Могили і проходить в рамках інформаційних днів Erasmus+. Це три дні (10-12 жовтня),  у які по всьому світу відбуваються події, пов’язані з Erasmus+.

«Ми вирішили провести таку презентацію в університеті, щоб наші студенти дізналися якомога більше про можливості програми, наших партнерів в Європі і студентську мобільність. Адже насправді можливостей багато, але студенти соромляться або не дуже впевнені в своїх силах. Тому ми запросили студентів, які вже брали участь  у цих програмах, щоб вони розповіли про свій досвід, і поділилися своїми враженнями від своїх закордонних стажувань», – розповідає Олена Березовська, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили.

Програма Erasmus+ надає можливість студентам та викладачам взяти участь в унікальному семестровому навчанні та стажуванні в одному з ЗВО країн Европейського Союзу. На базі Могилянки підписані договори з університетами різних країн Європи, серед яких Німеччина, Саарланд; Італія, Ка Фоскарі та Палермо; Іспанія, Кадіз; Норвегія, Норд.

На презентації програми усі охочі дізнались детальну інформацію про Erasmus+, можливості, які надає програма. Після чого студенти, які вже брали участь у семестровому навчанні, поділилися своїми враженнями від програми і навчання та відповіли на питання присутніх.

У другій частині презентації слухачі дізнались про цьогорічний виграшний проект Jean Monnet (module) доцента кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили, Світлани Сороки. Світлана Вікторівна розповіла власний досвід написання та деталі реалізації успішного проекту.
У кінці заходу слухачі отримали листівки з логотипом Дня Erasmus+ та мали змогу сфотографуватися з символікою та прапором ЄС.

#ERASMUSDAYS

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …