У ЧНУ відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+


Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+.  Захід організований Міжнародним відділом ЧНУ ім. Петра Могили і проходить в рамках інформаційних днів Erasmus+. Це три дні (10-12 жовтня),  у які по всьому світу відбуваються події, пов’язані з Erasmus+.

«Ми вирішили провести таку презентацію в університеті, щоб наші студенти дізналися якомога більше про можливості програми, наших партнерів в Європі і студентську мобільність. Адже насправді можливостей багато, але студенти соромляться або не дуже впевнені в своїх силах. Тому ми запросили студентів, які вже брали участь  у цих програмах, щоб вони розповіли про свій досвід, і поділилися своїми враженнями від своїх закордонних стажувань», – розповідає Олена Березовська, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили.

Програма Erasmus+ надає можливість студентам та викладачам взяти участь в унікальному семестровому навчанні та стажуванні в одному з ЗВО країн Европейського Союзу. На базі Могилянки підписані договори з університетами різних країн Європи, серед яких Німеччина, Саарланд; Італія, Ка Фоскарі та Палермо; Іспанія, Кадіз; Норвегія, Норд.

На презентації програми усі охочі дізнались детальну інформацію про Erasmus+, можливості, які надає програма. Після чого студенти, які вже брали участь у семестровому навчанні, поділилися своїми враженнями від програми і навчання та відповіли на питання присутніх.

У другій частині презентації слухачі дізнались про цьогорічний виграшний проект Jean Monnet (module) доцента кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили, Світлани Сороки. Світлана Вікторівна розповіла власний досвід написання та деталі реалізації успішного проекту.
У кінці заходу слухачі отримали листівки з логотипом Дня Erasmus+ та мали змогу сфотографуватися з символікою та прапором ЄС.

#ERASMUSDAYS

 

Події та оголошення


лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …

лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …