У ЧНУ відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+


Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+.  Захід організований Міжнародним відділом ЧНУ ім. Петра Могили і проходить в рамках інформаційних днів Erasmus+. Це три дні (10-12 жовтня),  у які по всьому світу відбуваються події, пов’язані з Erasmus+.

«Ми вирішили провести таку презентацію в університеті, щоб наші студенти дізналися якомога більше про можливості програми, наших партнерів в Європі і студентську мобільність. Адже насправді можливостей багато, але студенти соромляться або не дуже впевнені в своїх силах. Тому ми запросили студентів, які вже брали участь  у цих програмах, щоб вони розповіли про свій досвід, і поділилися своїми враженнями від своїх закордонних стажувань», – розповідає Олена Березовська, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили.

Програма Erasmus+ надає можливість студентам та викладачам взяти участь в унікальному семестровому навчанні та стажуванні в одному з ЗВО країн Европейського Союзу. На базі Могилянки підписані договори з університетами різних країн Європи, серед яких Німеччина, Саарланд; Італія, Ка Фоскарі та Палермо; Іспанія, Кадіз; Норвегія, Норд.

На презентації програми усі охочі дізнались детальну інформацію про Erasmus+, можливості, які надає програма. Після чого студенти, які вже брали участь у семестровому навчанні, поділилися своїми враженнями від програми і навчання та відповіли на питання присутніх.

У другій частині презентації слухачі дізнались про цьогорічний виграшний проект Jean Monnet (module) доцента кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили, Світлани Сороки. Світлана Вікторівна розповіла власний досвід написання та деталі реалізації успішного проекту.
У кінці заходу слухачі отримали листівки з логотипом Дня Erasmus+ та мали змогу сфотографуватися з символікою та прапором ЄС.

#ERASMUSDAYS

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …