У ЧНУ відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+


Сьогодні, 11 жовтня 2019 року, на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулась презентація присвячена Дню Erasmus+.  Захід організований Міжнародним відділом ЧНУ ім. Петра Могили і проходить в рамках інформаційних днів Erasmus+. Це три дні (10-12 жовтня),  у які по всьому світу відбуваються події, пов’язані з Erasmus+.

«Ми вирішили провести таку презентацію в університеті, щоб наші студенти дізналися якомога більше про можливості програми, наших партнерів в Європі і студентську мобільність. Адже насправді можливостей багато, але студенти соромляться або не дуже впевнені в своїх силах. Тому ми запросили студентів, які вже брали участь  у цих програмах, щоб вони розповіли про свій досвід, і поділилися своїми враженнями від своїх закордонних стажувань», – розповідає Олена Березовська, в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків ЧНУ ім. Петра Могили.

Програма Erasmus+ надає можливість студентам та викладачам взяти участь в унікальному семестровому навчанні та стажуванні в одному з ЗВО країн Европейського Союзу. На базі Могилянки підписані договори з університетами різних країн Європи, серед яких Німеччина, Саарланд; Італія, Ка Фоскарі та Палермо; Іспанія, Кадіз; Норвегія, Норд.

На презентації програми усі охочі дізнались детальну інформацію про Erasmus+, можливості, які надає програма. Після чого студенти, які вже брали участь у семестровому навчанні, поділилися своїми враженнями від програми і навчання та відповіли на питання присутніх.

У другій частині презентації слухачі дізнались про цьогорічний виграшний проект Jean Monnet (module) доцента кафедри публічного управління та адміністрування Інституту державного управління ЧНУ ім. Петра Могили, Світлани Сороки. Світлана Вікторівна розповіла власний досвід написання та деталі реалізації успішного проекту.
У кінці заходу слухачі отримали листівки з логотипом Дня Erasmus+ та мали змогу сфотографуватися з символікою та прапором ЄС.

#ERASMUSDAYS

 

Події та оголошення


грудня
12
Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво. Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили. Лекція буде …

грудня
10
Запрошуємо на зустріч з директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”

10 грудня 2019 року о 10:30 в ауд. 10-206 відбудеться зустріч  з Сергієм Платоновим, директором Миколаївської філії ТОВ “ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА”, що входить до складу холдинг FREEDOM HOLDING CORP (США) та провадить діяльність на ринку цінних паперів. Запрошуємо відвідати тренінг …

грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …