У ЧНУ студенти відсвяткували День землевпорядника України

15 березня за ініціативи кафедри управління земельними ресурсами в актовому залі ЧНУ імені Петра Могили відбулося урочисте святкування Дня землевпорядника України.

На святі, приуроченому до Дня землевпорядника України, яке відзначається щороку в другу суботу березня, традиційно гостей привітав Заслужений землевпорядник України, завідучавач кафедри управління земельними ресурсами Валерій Горлачук. Він зазначив, що наразі отримано дозвіл на підготовку магістрів з геодезії та картографії.

Найактивніші та найталановитіші студенти-землевпорядники отримали свої грамоти за активну і плідну роботу.

Настрій глядачам створювали гумористичні, танцювальні та пісенні номери, які підготували студенти 1-3 курсів спеціальності  «Геодезія та землеустрій».

Тож вітаємо всіх причетних до свята – День землевпорядника України!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.