У ЧНУ студенти відсвяткували День землевпорядника України

15 березня за ініціативи кафедри управління земельними ресурсами в актовому залі ЧНУ імені Петра Могили відбулося урочисте святкування Дня землевпорядника України.

На святі, приуроченому до Дня землевпорядника України, яке відзначається щороку в другу суботу березня, традиційно гостей привітав Заслужений землевпорядник України, завідучавач кафедри управління земельними ресурсами Валерій Горлачук. Він зазначив, що наразі отримано дозвіл на підготовку магістрів з геодезії та картографії.

Найактивніші та найталановитіші студенти-землевпорядники отримали свої грамоти за активну і плідну роботу.

Настрій глядачам створювали гумористичні, танцювальні та пісенні номери, які підготували студенти 1-3 курсів спеціальності  «Геодезія та землеустрій».

Тож вітаємо всіх причетних до свята – День землевпорядника України!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).