У ЧНУ розпочався цикл лекцій на тему «Народження й розвиток європейської інтеграції» Марека Міколайчика


25 березня у приміщені Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили розпочався цикл лекцій на тему «Народження й розвиток європейської інтеграції» професора університету імені Адама Міцкевича (Познань, Польща), доктора Ґабілітованого Марека Міколайчика.

Захід організований Науково-дослідним інститутом Полоністики й кафедрою історії ЧНУ ім. Петра Могили.

Професор Марек Міколайчик завершив навчання в університеті імені Адама Міцкевича, а також навчався в Університеті Сорбонна в Парижі. Ступінь доктора й доктора наук (габілітованого) отримав в УАМ, з яким пов’язав свою діяльність від самого початку своєї наукової кар’єри. Займає посаду професора надзвичайного.

На лекціях професор розказуватиме про найсучасніші тенденції у розвитку ЄС, стан та регулювання відносин між ЄС та найбільшими світовими гравцями (США, Великобританія, Франція тощо), положення Польщі в Європейському Союзі, а також аспекти відносин ЄС зі Східними Сусідами. Професор Марек Міколайчик також розповість про дослідження ЄС в Університеті Адама Міцкевича (Познань).

«Наш університет співпрацює з польськими колегами вже досить давно. Перші сходинки на шлях співпраці заклав перший директор Науково-дослідного інституту Полоністики Євген Сєнкевич. Зв’язки з поляками дуже тісні, адже нас пов’язує історія. На мою думку, польський напрям є пріоритетним на сьогодні. Співпраця є дуже корисною, тому що наші студенти можуть вивчати питання історії Польщі, Європейського союзу, на прикладі цієї країни можна простежити процес євроінтеграції тощо», – розповіла кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, директор Науково-дослідного інституту Полоністики Ольга Морозова.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …