У ЧНУ розпочався цикл лекцій на тему «Народження й розвиток європейської інтеграції» Марека Міколайчика


25 березня у приміщені Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили розпочався цикл лекцій на тему «Народження й розвиток європейської інтеграції» професора університету імені Адама Міцкевича (Познань, Польща), доктора Ґабілітованого Марека Міколайчика.

Захід організований Науково-дослідним інститутом Полоністики й кафедрою історії ЧНУ ім. Петра Могили.

Професор Марек Міколайчик завершив навчання в університеті імені Адама Міцкевича, а також навчався в Університеті Сорбонна в Парижі. Ступінь доктора й доктора наук (габілітованого) отримав в УАМ, з яким пов’язав свою діяльність від самого початку своєї наукової кар’єри. Займає посаду професора надзвичайного.

На лекціях професор розказуватиме про найсучасніші тенденції у розвитку ЄС, стан та регулювання відносин між ЄС та найбільшими світовими гравцями (США, Великобританія, Франція тощо), положення Польщі в Європейському Союзі, а також аспекти відносин ЄС зі Східними Сусідами. Професор Марек Міколайчик також розповість про дослідження ЄС в Університеті Адама Міцкевича (Познань).

«Наш університет співпрацює з польськими колегами вже досить давно. Перші сходинки на шлях співпраці заклав перший директор Науково-дослідного інституту Полоністики Євген Сєнкевич. Зв’язки з поляками дуже тісні, адже нас пов’язує історія. На мою думку, польський напрям є пріоритетним на сьогодні. Співпраця є дуже корисною, тому що наші студенти можуть вивчати питання історії Польщі, Європейського союзу, на прикладі цієї країни можна простежити процес євроінтеграції тощо», – розповіла кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, директор Науково-дослідного інституту Полоністики Ольга Морозова.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …