У ЧНУ розпочався цикл лекцій на тему «Народження й розвиток європейської інтеграції» Марека Міколайчика


25 березня у приміщені Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили розпочався цикл лекцій на тему «Народження й розвиток європейської інтеграції» професора університету імені Адама Міцкевича (Познань, Польща), доктора Ґабілітованого Марека Міколайчика.

Захід організований Науково-дослідним інститутом Полоністики й кафедрою історії ЧНУ ім. Петра Могили.

Професор Марек Міколайчик завершив навчання в університеті імені Адама Міцкевича, а також навчався в Університеті Сорбонна в Парижі. Ступінь доктора й доктора наук (габілітованого) отримав в УАМ, з яким пов’язав свою діяльність від самого початку своєї наукової кар’єри. Займає посаду професора надзвичайного.

На лекціях професор розказуватиме про найсучасніші тенденції у розвитку ЄС, стан та регулювання відносин між ЄС та найбільшими світовими гравцями (США, Великобританія, Франція тощо), положення Польщі в Європейському Союзі, а також аспекти відносин ЄС зі Східними Сусідами. Професор Марек Міколайчик також розповість про дослідження ЄС в Університеті Адама Міцкевича (Познань).

«Наш університет співпрацює з польськими колегами вже досить давно. Перші сходинки на шлях співпраці заклав перший директор Науково-дослідного інституту Полоністики Євген Сєнкевич. Зв’язки з поляками дуже тісні, адже нас пов’язує історія. На мою думку, польський напрям є пріоритетним на сьогодні. Співпраця є дуже корисною, тому що наші студенти можуть вивчати питання історії Польщі, Європейського союзу, на прикладі цієї країни можна простежити процес євроінтеграції тощо», – розповіла кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, директор Науково-дослідного інституту Полоністики Ольга Морозова.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут