У ЧНУ презентували Проект Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне (Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки»)

11 вересня в залі вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація Проекту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки».

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ  ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Проект посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проектів-переможців і був високо оцінений  європейськими експертами.

Команда проекту інтернаціональна і до її складу входять представники  кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили і Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проекту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили,  Олена Мітрясова.

Загалом цього року на конкурс було подано понад  900 заявок  і такий високий результат свідчить про кропітку працю і перспективність наукової роботи.

Проект стартував 1 вересня цього року, триватиме три роки та  сприятиме ефективній співпраці європейських студій між різними університетами.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”