У ЧНУ презентували Проект Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне (Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки»)

11 вересня в залі вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили пройшла презентація Проекту Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне, Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки».

Це один з перших європейських навчальних курсів у ЧНУ  ім. Петра Могили з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології. Проект посів перше місце у рейтингу серед українських та 14 місце серед 122 закордонних проектів-переможців і був високо оцінений  європейськими експертами.

Команда проекту інтернаціональна і до її складу входять представники  кафедри екології ЧНУ ім. Петра Могили і Університету Західної Англії (Велика Британія). Координатором проекту стала професор кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили,  Олена Мітрясова.

Загалом цього року на конкурс було подано понад  900 заявок  і такий високий результат свідчить про кропітку працю і перспективність наукової роботи.

Проект стартував 1 вересня цього року, триватиме три роки та  сприятиме ефективній співпраці європейських студій між різними університетами.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.