У ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч із Мордехаєм Юшковським

Миколаїв став центром іудаїки за останні декілька днів . Наше місто відвідав доктор, професор Мордехай Юшковський, він є директором міжнародного Центру вивчення мови і культури ідіш при Всесвітньому Єврейському Конгресі. Свій візит він розпочав із відвідання Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

22 лютого у приміщенні вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч з доктором Мордехаєм Юшковським. Під час зустрічі він провів бесіду з ректором університету Леонідом Клименком. Окрім того, було презентовано Ізраїльський культурний центр ЧНУ імені Петра Могили.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77