У ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч із Мордехаєм Юшковським

Миколаїв став центром іудаїки за останні декілька днів . Наше місто відвідав доктор, професор Мордехай Юшковський, він є директором міжнародного Центру вивчення мови і культури ідіш при Всесвітньому Єврейському Конгресі. Свій візит він розпочав із відвідання Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

22 лютого у приміщенні вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч з доктором Мордехаєм Юшковським. Під час зустрічі він провів бесіду з ректором університету Леонідом Клименком. Окрім того, було презентовано Ізраїльський культурний центр ЧНУ імені Петра Могили.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …