У ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч із Мордехаєм Юшковським

Миколаїв став центром іудаїки за останні декілька днів . Наше місто відвідав доктор, професор Мордехай Юшковський, він є директором міжнародного Центру вивчення мови і культури ідіш при Всесвітньому Єврейському Конгресі. Свій візит він розпочав із відвідання Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

22 лютого у приміщенні вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч з доктором Мордехаєм Юшковським. Під час зустрічі він провів бесіду з ректором університету Леонідом Клименком. Окрім того, було презентовано Ізраїльський культурний центр ЧНУ імені Петра Могили.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.