У ЧНУ імені Петра Могли відбулось відкриття студентського клубу«За лаштунками свідомості»

Навчально-науковим центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню (Центр) за ініціативи студентів першого курсу спеціальності «Психологія», четвертого березня у  приміщенні галереї ЧНУ ім. Петра Могили, відкрили студентський клуб «За лаштунками свідомості».

Основна мета діяльності клубу пов’язана з професійним розвитком, творчою діяльністю студентів, створенням комфортного простору для спілкування і взаємодії. На його учасників чекають цікаві заняття з психології творчості, знайомство з арттерапевтичними практиками, інтерактивні та креативні завдання, комфортне середовище для комунікації, психологічна підтримка. Клуб відкритий для усіх студентів університету.

Основним тренером клубу від Центру є психолог-консультант Лада Захарова, проте до занять будуть залучені усі психологи центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Підтримав створення студентського клубу і колектив кафедри психології, зазначивши про можливість проведення спільних занять з тренерами Центру.