У ЧНУ імені Петра Могиливідбулася зустріч представників Данської ради у справах біженців (DRC) в Миколаєві з представниками університету

20 березня 2024 року в приміщенні Вченої ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася зустріч представників Данської ради у справах біженців (DRC) в Миколаєві, Хуана Еррери, регіонального менеджера, та Тетяни Альбрехт, фахівчині по роботі з партнерами, із представниками університету – Аллою Коваль, проректоркою з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва; Оленою Філімоновою,  доценткою кафедри фінансів і кредиту, провідною фахівчинею відділу міжнародних зв’язків; Анастасією Хмель, деканом факультету політичних наук; та Іриною Тихоненко, доценткою кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики.

Під час зустрічі Хуан Еррера детально розповів про напрямки роботи DRC в Миколаївській та Херсонській областях, зокрема: гуманітарна протимінна діяльність, соціально-правова допомога для ВПО та постраждалих від війни, відновлення пошкоджених внаслідок війни житла та освітніх закладів.

Сторони також обговорили перспективні напрямки співробітництва між DRC та ЧНУ імені Петра Могили, беручи до увагу специфіку наявних в університеті спеціальностей та можливості практичної співпраці в сучасних умовах. Зокрема, можливості проходження відповідних практик для майбутніх соціальних працівників в напрямку соціально-правового захисту та допомоги постраждалому населенню; міжнародного гуманітарного права – для юристів; ознайомлення з інституційним та функціональним механізмом взаємодії DRC з неурядовими організаціями і благодійними фондами – для майбутніх фахівців-міжнародників та політологів.

Одним із перших кроків сторони визначили важливість підписання відповідного Меморандуму про співробітництво між ЧНУ імені Петра Могили та регіональним офісом DRC в Миколаєві.

Маємо надію на тривале плідне співробітництво!