У ЧНУ імені Петра Могили завершився основний набір для вступу на бакалаврат: про що говорять цифри?

Кінець серпня в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за календарем вступника символізує завершення основного набору на перший курс бакалаврської програми.

Цього року вступна кампанія також передбачає проведення другої та третьої хвилі вступу для здобуття ступеня бакалавра.

Наполеглива праця колективу Чорноморського національного університету імені Петра Могили щодо відновлення закладу вищої освіти стала успішним показником для молоді, яка обрала свій пріоритет №1. Таким чином, порівняно з минулим роком, загальна кількість вступників на перший курс перевищує 600 осіб. Серед цієї кількості майбутніх студентів зберігається велика частка з особливо небезпечних та тимчасово окупованих територій.

Лідерами серед факультетів, на які здійснено найбільший набір, є факультет комп’ютерних наук та юридичний факультет. Конкретно в цифрах:

Право – 89

Інженерія програмного забезпечення – 64

Комп’ютерні науки – 55

Комп’ютерна інженерія – 25

А також серед інших спеціальностей:

Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська мова) – 53

Психологія – 50

Фізична культура і спорт – 26

Менеджмент – 24

Терапія та реабілітація – 21

Медицина – 20

ЧНУ імені Петра Могили раді вітати нових студентів, які готові будувати своє успішне майбутнє та майбутнє України разом з нами.