У ЧНУ імені Петра Могили завершили марафон, присвячений Дню рідної мови

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили завершили марафон, що був приурочений до Дня рідної мови.

Марафон урочисто розпочав  перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр.

Протягом двох тижнів всі охочі студенти та викладачі університету розміщували записи віршів на власних сторінках у соцмережах з хештегом #чну_на_мовному_фронті.

21 лютого в День рідної мови марафон завершили  декани факультетів, продекламувавши вірші українською.

Ми щиро вдячні кожному, хто взяв участь у марафоні. Всі вірші були гарними та мелодійними, зачіпали кожного, хто їх слухав. Крім того, студенти представили наукові проекти, зокрема підкасти, відеопрезентації та пости, присвячені вивчення та популяризації української мови.

Загалом за хештегом #чну_на_мовному_фронті учасники розмістили:

32 дописи у Фейсбуку

6 дописів в Інстаграмі

8 відео в Ютубі

Пишаємося нашими студентами та співробітниками. Ми разом незламні, сильні та вільні!