У ЧНУ імені Петра Могили започатковуємо новий мультимедійний проєкт «Бібліотека про академічну доброчесність»

Увага! Увага!

Шановне студентство та науково-педагогічні працівники!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили спільно з медіацентром університету розпочинають новий мультимедійний проєкт «Бібліотека про академічну доброчесність».

Основним завдання циклу є запровадження загальноприйнятих правил і норм академічної доброчесності та ознайомлення зі стандартами чесної та високопрофесійної діяльності науково-педагогічних і педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти у науково-дослідницькій сфері та освітньому процесі.

Проєкт рекомендується науково-педагогічним працівникам, аспірантам, молодим вченим, здобувачам вищої освіти. Він сприятиме підвищенню рівня інформаційної культури, навичок роботи з інформаційними ресурсами, формування навичок доброчесності запозичень, цитувань, правил оформлення бібліографічних списків.

Серед тематичних випусків циклу – презентації «Академічна доброчесність. Чесність починається з тебе»; «Міжнародні стандарти для оформлення наукових робіт», «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання», «Цитування та посилання. Складання списків літератури до наукових робіт».

Перший випуск – уже в понеділок, 17 квітня 2023 року на офіційному You-Tube каналі «Petro Mohyla TV».