У ЧНУ імені Петра Могили вшанували пам`ять жертв Голокосту

Щороку 27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.  Цей день є дотичною нагадуванням про трагедію, яка сталася під час Другої світової війни, і про необхідність навчання та пам’яті, щоб подолати невігластво та запобігти подібним страшним подіям у майбутньому.

Голокост – це період історії, який призвав до ретельного осмислення наших цінностей, зобов’язань та відповідальності перед минулим та майбутнім. Сьогодні ми маємо вшанувати пам’ять мільйонів невинних, які стали жертвами цього найжахливішого злочину проти людства.

Наш університет визнає важливість вивчення історії Голокосту та його впливу на глобальну спільність. Ми покликані розвивати в наших студентів критичне мислення, толерантність та повагу до різноманіття. Навчання і пам’ять про події Голокосту стають частиною нашої місії у формуванні обізнаної та відповідальної громадянської позиції.

Нехай цей день стане нагадуванням про наше зобов’язання ставати сторонніми свідками й виступати проти будь-якого вияву нетерпимості та насильства. Вшануємо пам’ять тих, хто постраждав, і покладемо край будь-яким формам голокосту та людської страждання.