У ЧНУ імені Петра Могили відзначили День медичного працівника

18 червня 2021 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відсвяткували День медичного працівника. Організатором заходу виступив Медичний інститут університету.

Свято розпочалося з вітального слова ректора ЧНУ імені Петра Могили Леоніда Клименка. Після подяки медпрацівникам за їх роботу, Леонід Павлович  повідомив про плани відкрити в Могилянці  спеціальності “Стоматологія”. Також ректор розповів  про завершальну стадію   передачі корпусу колишньої дитячої інфекційної лікарні у власність Міністерства освіти і науки України, а саме ЧНУ ім. Петра Могили під університетську клініку.

З нагоди Дня медичного працівника, ректор університету особисто вручив нагороди студентам-медикам  “За активну участь у науковому житті та успіху у навчанні”.

Також на свято завітали: начальник Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай та  головний лікар КНП ММР “Міська лікарня №1” Марія Грачова. Вони привітали студентів невеличкими подарунками та подяками “За сумлінну працю та ваговий внесок з надання медичної допомоги населенню міста Миколаєва в період боротьби з пандемією COVID-19 та з нагоди дня медичного працівника”.

Вітав студентів-медиків і  директор Медичного інституту  Геннадій Грищенко, який побажав студентам кар’єрного зросту.

Студенти першого курсу медичного інституту  заспівали зі сцени студентський гімн “Гаудеамус”.

Окрім нагородження, захід супроводжувався невеличким концертом, для якого саме  студенти-медики підготували номери. Були  представлені  вокальні та танцювальні номери.

Світлана Марчук