У ЧНУ імені Петра Могили відсвяткували Китайський новий рік

Китайський новий рік кожного року починається з різних дат. Цього року дата випала на 16 лютого. Саме 16 лютого розпочався Рік Собаки за китайським календарем. У Китаї він продовжиться до 2 березня наступного року. З цієї нагоди в актовому залі  ЧНУ організували святкування Нового року за східним календарем.

Організатором свята виступив Центр китайської мови та культури при Інституті Конфуція. Із вітальним словом виступив директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

На свято завітали студенти та співробітники університету, а також співдиректор Інституту Конфуція. Під час заходу співали традиційні китайські пісні, виконували танці та змагалися у мистецтві володіння китайськими паличками.

У ЧНУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу та третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.