У ЧНУ імені Петра Могили відкрили виставку живопису «Кольори весняного настрою»

Весняний настрій, якого так не вистачало сьогодні миколаївцям, можна отримати відвідавши нову виставку. 1 березня в Галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбулося урочисте відкриття виставки живопису «Кольори весняного настрою…». Традиційно виставку відкрив ректор університету Леонід Клименко. Він висловив подяку колекціонеру Вадиму Юрлову за сприяння у розвитку та популяризації мистецтва не тільки для студентів університету, а й усіх охочих, які мають змогу відвідувати виставки живопису в університеті.

На виставці представлено роботи українських митців: В’ячеслав Гур’єв, Сергій Дуплій, Сергій та Ігор Поздєєви, Сергій Шаповалов, Володимир Тарасенко та інші. Географія міст представлених художників вражає: це і Суми, Кропивницький, Миколаїв, Київ, і навіть Крим.

«Виставку присвячено весні: живопис українських художників, що нагадують весну. Тут і жінки, і діти, і натюрморти», – зазначила, завідувач Галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили, Любов Омельченко.

Колекціонер Вадим Юрлов зазначив, що «напередодні свята 8 Березня замість квітів ми даруємо жінкам ці картини, які уособлюють радість життя, радість любові. Споглядаючи за цими картинами – хочеться жити!»

На виставці представлено результат подорожей митців до глибин жіночої душі. Це 39 робіт, написані чоловіками в різні роки їхньої творчості для найкращої половини людства.

Виставку «Кольори весняного настрою…» можна буде побачити в Галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили з 1 березня до 1 квітня 2018 року.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.