У ЧНУ імені Петра Могили відкрилася виставка “Незламний дух міста-героя”

27 липня 2023 року, у переддень Дня української державності, у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відкрили фотовиставку «Незламний дух міста-героя».

Фотовиставка присвячена могилянській сім’ї, що незламно вистояла після п’яти російських ракет та відбудувала свою альма-матер, а також нескореним жителям міста Миколаєва, які незважаючи на обстріли, підтримували життєдіяльність міста.

На відкриття фотовиставки завітали заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, радниця патронатної служби Миколаївської ОВА апарату облвійськадміністрації Неллі Яровенко, директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська, директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько та жителі міста Миколаєва.

Виставку відкрив вітальним словом ректор Леонід Клименко, який наголосив, що менше, ніж за рік, Чорноморський національний університет імені Петра Могили відбудувався після трагічних подій серпня 2022 року. Відбудова пройшла здебільшого за власні кошти університету та силами співробітників. Він подякував усім, хто допоміг університету відновитися.

До вітального слова доєдналась Тетяна Калита, заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Вона висловила захоплення стійкістю та незламністю миколаївців, а також висловила своє здивування, як за такий короткий термін в умовах війни можна відбудувати університет.

Міський голова Олександр Сєнкевич також привітав гостей фотовиставки та запропонував молоді міста вступати до ЧНУ імені Петра Могили.

Також виступив директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько. Він наголосив на тому, що важливо документувати моменти війни та емоції людей.

Авторами робіт є фотохудожники Дмитро Кононенко та Олександр Ус, фотограф Світлана Коваль та кореспондент інтернет-видання «Преступности.НЕТ» Тарас Леонтян.

Також багато світлин надали представники ЧНУ імені Петра Могили – ректор Леонід Клименко, помічник ректора Тетяна Горелова, завідувачка медіацентру Анна Синякова, викладач університету Борис Салтовський.

Фотовиставка «Незламний дух міста-героя» відкрита для всіх зацікавлених у Галереї мистецтв імені Серафими Сенкевич Чорноморського національного університету імені Петра Могили.