У ЧНУ імені Петра Могили відбувся тренінг «Цінності, які ми обираємо»

11 квітня в Центрі соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню відбувся трансформаційний тренінг «Цінності, які ми обираємо».

Тренінг підготували та провели для студентів першого курсу наші психологи-третьокурсники (366 групи) Яна Шевчук і Крістіна Луговська.

У дружній атмосфері відбулася зустріч, на якій обговорили тему життєвих цінностей, відокремили важливе від неважливого, визначили, що для присутніх дійсно цінно і цінність.

Ведучі запропонували «їжу для душі» і можливість поговорити про себе,  зазирнути всередину власного «Я» за допомогою таких вправ: «Аукціон цінностей»; Інтерв’ю та іншим.

Наостанок усі присутні отримали домашнє завдання: завдяки квадрату Декарта з’ясувати для себе відповідь на питання, що вас хвилюють.

Запрошуємо до участі в майбутніх тренінгах Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню усіх охочих!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77