У ЧНУ імені Петра Могили відбувся семінар-тренінг для фахівців Миколаївських реабілітаційних центрів і батьків дітей з інвалідністю

15 жовтня 2020 року в читальній залі ЧНУ імені Петра Могили відбувся семінар-тренінг для фахівців Миколаївських реабілітаційних центрів і батьків дітей з інвалідністю. Захід організовано Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Науковим дослідно-практичним центром з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ імені Петра Могили.

Спікеркою заходу стала гостя з Києва – Альона Скрипко, нейропсихолог, логопед, психолінгвіст, національний координатор Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Пані Альона багато років займається адвокацією прав людей з інвалідністю, зокрема дітей.

Тем, з якими Альона Скрипко завітала до Могилянки, декілька. По-перше, це взаємодія між фахівцями, які займаються реабілітацією дитини з інвалідністю, і  батьками заради досягнення позитивного результату в дитини. По-друге, співпраця громадськості з владою, Об’єднаними територіальними громадами. У другій темі розкривають питання «Яким чином можна побудувати роботу з реабілітації дітей з інвалідністю і влади, і як взагалі допомоги таким сім’ям?»

«Альона не перший раз в Миколаєві (приїжджала два роки тому) і ми дуже раді, що вона завітала до нас. Тому що її лекції – це завжди багато дуже цікавої та найбільш актуальної інформації», – розповідає Лада Захарова, психолог-консультант Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили.

Також тренінг від Альони Скрипко відбудеться ще й 16 жовтня. На нього запрошені фахівці Інклюзивно-ресурсних центрів.