Студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в олімпіаді зі спортивного програмування

21 квітня відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади (1/8 Міжнародної олімпіади) із спортивного програмування. ЧНУ представляли п‘ять команд, у складі яких були студенти комп‘ютерних спеціальностей з 1 по 3 курс.

Дві наші команди посілили призові місця серед команд Миколаївської області. Перше  місце  посіла команда BSNU_TopSquad у такому складі: Мудрієвський Петро,  Єрмолаєв Олександр та  Раєвський Олександр. Третє місце посіла команда  BSNU_nonames  у такому складі: Борисенко Андрій, Савчук Олексій та Луцко Ліза, яка поступилась команді НУК.

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади,  які достойно представили наш університет!  Бажаємо подальших успіхів!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …