Студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в олімпіаді зі спортивного програмування

21 квітня відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади (1/8 Міжнародної олімпіади) із спортивного програмування. ЧНУ представляли п‘ять команд, у складі яких були студенти комп‘ютерних спеціальностей з 1 по 3 курс.

Дві наші команди посілили призові місця серед команд Миколаївської області. Перше  місце  посіла команда BSNU_TopSquad у такому складі: Мудрієвський Петро,  Єрмолаєв Олександр та  Раєвський Олександр. Третє місце посіла команда  BSNU_nonames  у такому складі: Борисенко Андрій, Савчук Олексій та Луцко Ліза, яка поступилась команді НУК.

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади,  які достойно представили наш університет!  Бажаємо подальших успіхів!

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники