Студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в олімпіаді зі спортивного програмування

21 квітня відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади (1/8 Міжнародної олімпіади) із спортивного програмування. ЧНУ представляли п‘ять команд, у складі яких були студенти комп‘ютерних спеціальностей з 1 по 3 курс.

Дві наші команди посілили призові місця серед команд Миколаївської області. Перше  місце  посіла команда BSNU_TopSquad у такому складі: Мудрієвський Петро,  Єрмолаєв Олександр та  Раєвський Олександр. Третє місце посіла команда  BSNU_nonames  у такому складі: Борисенко Андрій, Савчук Олексій та Луцко Ліза, яка поступилась команді НУК.

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади,  які достойно представили наш університет!  Бажаємо подальших успіхів!