У ЧНУ імені Петра Могили відбувся креативний просвітницький захід для старшокласників “Морське екологічне дефіле”

27 листопада 2019 р. на кафедрі екологіі ЧНУ імени Петра Могили відбулось креативне дійство під назвою «Морське екологічне дефіле».

Захід був проведений студентами-екологами 621 групи для старшокласників СЗОШ №15 у рамках профорієнтаційної діяльності з метою популяризації природничих та екологічних знань серед учнів старших класів.

Найбільш активно проявили широту власних творчих здібностей та розробили більшість конкурсів магістранти кафедри екології, які навчаються на освітній програмі «Екологія та охорона навколишнього середовища», а саме: Аліна Нікуліна, Дар’я Бондарь, Родіон Россол, Владислав Андрєєв, Ольга Драгуновська та Наталія Венгер.

Разом зі студентами старшокласники вирушили у цікаву морську подорож з пригодами, загадками, непростими задачами. Команди учнів «червоних» і «синіх» змагалися у кмітливості, знаннях з біології, географії та екології.

Учасникам мандрівки довелось виконувати такі непрості задачі, як: визначення послідовності харчових ланцюгів морської екосистеми, знаходження за координатами на мапі прихованих об’єктів, пошук відповідей на загадки та таке інше.

У результаті перемогла дружба – один із найцінніших скарбів!

Двері кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили завжди відкриті для щирої та талановитої молоді, адже спеціальність «Екологія» відкриває широкі горизонти професії у різноманітних галузях економіки для творчої реалізації особистості!