У ЧНУ імені Петра Могили відбулося планове онлайн-засідання гуртка «Світ фінансів»

3 березня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. відбулося планове онлайн-засідання гуртка «Світ фінансів» кафедри фінансів і кредиту факультету економічних наук. Захід організований під керівництвом доцента кафедри фінансів і кредиту, керівника студентського гуртка Валентина Дрануса та за участю завідувачки кафедри, доцента Катерини Черненок.

Крістіна Барна, Марія Варій, Олена Воробйова, Дарина Попова (211 група) та Аліна Бенюх (311 група), які беруть участь у програмі міжнародного стажування в Університеті Свонсі (Вельс, Велика Британія) поділилися не лише своїми враженнями від умов навчання та побуту в Уельсі, а й розглянули такі фінансові питання, як рівень інфляції в Уельсі та його вплив на соціальний стан країни, відповідність рівня мінімального розміру заробітної плати та прожиткового мінімуму в Уельсі, напрями здійснення державної політики щодо регулювання таких проблем та можливість імплементації зарубіжного досвіду в Україні.

Крім питань, що безпосередньо стосуються спеціальності, відбулася дискусія про академічну мобільність, де висвітлили питання щодо можливості учасників освітнього процесу навчатися, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти як на території України, так і поза її межами, отримуючи при цьому можливість перезарахування балів із дисциплін, які відповідають опанованим в іншому університеті.

Засідання супроводжувалося жвавою дискусією, обміном інформацією щодо функціонування фінансової системи Уельсу та її окремих складових.

Усі присутні на засіданні студенти та викладачі кафедри вдячні за надану вичерпну інформацію, яка була корисною та важливою.