У ЧНУ імені Петра Могили відбулось нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з секції «Психологія»

23 лютого 2022 року на базі ЧНУ імені Петра Могили відбулося урочисте вручення грамот переможцям обласного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з секції «Психологія», що проходив на початку лютого цього року.

З вітальним словом до учнів виступили директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили Ганна Норд, в. о. завідувача кафедри прикладної психології Людмила Опанасенко.

Абсолютними переможцями стали школярі Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки та Миколаївської гімназії № 3, посівши призові місця таким чином:

І місце – Єлизавета Фучеджі (учениця 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки);

II місце – Данило Пилипенко (учениця 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки);

III місце – Дар’я Карпутова (учениця 11 класу Миколаївської гімназії № 3) та Анастасія Воробйова (учениця 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки).

Також усіх учнів було відзначено грамотами та сувенірною продукцією ЧНУ імені Петра Могили на згадку про досягнення.

Нагадаємо, що наші психологи-практики кафедри прикладної психології Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Могилянки ввійшли до складу журі конкурсу МАН України секції «Психологія»: голова комісії – Людмила Опанасенко, Лада Захарова – членкиня, Олена Дрозд – членкиня.

Теми науково-дослідницьких робіт цієї секції різноманітні, спрямовані на різні предмети та об’єкти досліджень, зокрема учасники підіймали питання впливу корейської музики на емоційний стан людини, впливу батьків на формування концепції дітей.