У ЧНУ імені Петра Могили відбулася зустріч із журналістом Ярославом Чепурним

18 листопада майбутніх журналістів ЧНУ імені Петра Могили відвідав відомий журналіст «Миколаївського Центру журналістських розслідувань» Ярослав Чепурний. «Центр журналістських розслідувань» займається розкриттям фактів зловживань з боку влади, розтрат коштів платників податків, порушення прав людини, погіршення стану навколишнього середовища і загрози суспільній безпеці. Загалом, організація висвітлює несправедливість, свою місією визначають – таємне зробити явним.

Зустріч відбулася о 14:00 в 11-му корпусі університету ЧНУ імені Петра Могили. Ярослав Чепурний прийшов із відео про його розслідування під назвою «Великий улов», аби студенти ознайомилися з цим матеріалом, обговорили його, поставили запитання в аудиторії. Журналіст – розслідувач також розкрив секрети бекстейджу, те що відбувалося, проте залишилося поза камерою.

Ярослав Чепурний розповів студентам-журналістам реалії журналістської роботи. Познайомив з алгоритмом проведенням журналістських розслідувань та поділився власним досвідом підготовки матеріалів та складання сюжетів. Також розкрив головні етапи роботи журналіста – розслідувача – кабінетна робота та робота «в полі» –  розповів про важливість і різницю кожного. На реальних прикладах розслідувань, які він проводив, продемонстрував студентам як працює той чи інший метод та етап процесу роботи над репортажем. Наприкінці зустрічі всі охочі мали змогу поставити свої запитання.