У ЧНУ імені Петра Могили відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам публічного управління та адміністрування

2 лютого 2024 року у приміщенні Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам публічного управління та адміністрування.

Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих українців, а також із прослуховування гімну України.

Першим привітав випускників т. в. о. ректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили Юрій Котляр.

На вручення дипломів завітала Ольга Кальченко, заступниця начальника Міжрегіонального управління НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі.

Також до привітань доєднався доктор наук із державного управління, директор Навчально-наукового інституту публічного управління й адміністрування Володимир Ємельянов:

«Вітаю вас із видатною подією у вашому житті! Зараз ми знаходимося в стінах Незламного університету незламного міста, а ви разом із нами пройшли непростий шлях на шляху до науки. Але ви перші, хто склав єдиний державний кваліфікаційний іспит, а це величезне досягнення і викладачів, і особисто ваше. У 2023 році ми набрали за конкурсом від Національного агентства державної служби найбільшу кількість вступників серед всіх ЗВО України, це говорить про наші здобутки, якість освіти та наше бажання розвиватися».

Усі магістри є фахівцями з державного управління в різних сферах суспільного життя – публічній, соціальній, медичній та військовій.

Охочі випускники поділилися своїми враженнями від навчання в навчально-науковому інституті публічного управління й адміністрування ЧНУ імені Петра Могили та подякували адміністрації університету за допомогу протягом здобуття диплому:

«Дякуємо кожному з вас – директору, завідувачу кафедри, викладачам та провідним фахівцям, що ви були з нами постійно на зв’язку, підтримували нас, давали цінні поради, допомагали, розуміли та пояснювали», – висловився випускник Артем Кривцов.