У ЧНУ імені Петра Могили відбулася урочиста конвокація магістрів – 2024: вітаємо наших випускників!

У п’ятницю, 1 березня 2024 року, в актовому залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили традиційно відбулася конвокація магістрів нашого закладу.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Конвокація розпочалась з гімну України та гімну Незламного університету Незламного міста.

Першим вітав наших випускників ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

До заходу доєдналися запрошені гості, які привітали випускників зі святом і разом з деканами факультетів та директорами інститутів урочисто вручили дипломи.

Так, на урочисту церемонію завітали директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Алла Веліховська та директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Кожного випускника, колегу та фахівця у певній галузі вітали декани й директори, які пам’ятають наших магістрів ще юними першокурсниками.

Загалом цьогоріч магістратуру в ЧНУ імені Петра Могили завершили близько 330 випускників.

Музичні номери виконав заслужений артист України, керівник культурно-мистецького центру нашого університету Іван Носик.

Дякуємо всім запрошеним гостям за те, що завітали до нас, та привітали випускників.

Вітаємо випускників! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги і невичерпної енергії! Нехай кожен крок, який ви робите, приводить вас до кращого майбутнього! Vivat Academia!