У ЧНУ імені Петра Могили відбулася Міжнародна наукова конференція «Українсько-Польські відносини: до 100 – річчя підписання Ризького договору»


10 червня 2021 р. в рамках традиційного Міжнародного наукового Ольвійського форуму відбулася Міжнародна наукова конференція «Українсько-Польські відносини: до 100 – річчя підписання Ризького договору». Захід присвячений 25-річчю Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Конференцію було організовано Українсько-Польським науково-дослідним інститутом та кафедрою історії ЧНУ ім. Петра Могили.

Співорганізаторами заходу виступили : Гуманістично-Природничий університет ім. Яна Длугоша в Ченстохові, Миколаївське відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Метою дискусії стало дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення Ризького договору для подальших взаємин України та Польщі.

У конференції взяло участь близько 50 науковців з України, Польщі, Угорщини, Литви. Серед них шановні вчені з Варшави, Ченстохови, Познані, Жешува, Сегеда, Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Черкас, Івано-Франківська, Чернівців, Херсону, Ізмаїлу, Первомайську, Миколаєва.

Почесні гості й учасники форуму – консул Республіки Польща в Одесі пані Жанета Дела, почесний консул Литви в Херсоні пані Дануте Бірбікайте, директор Україно-Польського науково-історичного центру Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктор історичних наук, професор Євген Сінкевич.

Українсько-Польський науково-дослідний інститут ЧНУ ім. Петра Могили виражає глибоку подяку адміністрації університету в сприянні проведенню заходу та усім учасникам і гостям форуму за інтерес до спільних ініціатив та проєктів!

Події та оголошення


липня
8
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Запрошуємо усіх охочих на відкриту зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо акредитації освітньої-наукової програми “Публічне управління та адміністрування” за третім рівнем вищої освіти (доктор філософії) за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування” галузі знань 28 …

червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …