У ЧНУ імені Петра Могили відбулася Битва факультетів – 2018

Хизуватись силою розуму та інтелекту не новий вид змагань серед сучасних студентів. Адже зараз мало бути лише розумним або лише спортивним – варто поєднувати у собі всі можливі грані у розвитку особистості.

Love Live! School Idol Project 5
5 квітня в актовому залі університету було дійсно гаряче. Бо тут зібрався весь студентський масив в очікування наймаштабнішої події весни у ЧНУ імені Петра Могили – Битви факультетів – 2018.

Love Live! School Idol Project 4

Цього року в Битві факультетів взяли участь 7 команд, які змагались у таких конкурсах: трейлер відомої кінострічки (д-з до 3 хв.); візитівка до 5 хв.; конкурс імпровізації за участі студента і викладача факультету.

Love Live! School Idol Project 3

Понад дві години тривали запеклі змагання між командами факультетів. Жодна з команд не хотіла програвати.

Love Live! School Idol Project 2

Факультет фізичного виховання і спорту як переможець минулорічних змагань цього року не брав участь у конкурсі, але все ж підготував спортивно-креативний номер.

Love Live! School Idol Project 1
Результати змагань розподілилися таким чином: диплом за участь у конкурсі «Битва факультетів» – у номінації «За режисерський хист» отримав юридичний факультет.
У номінації «За музичність» – Медичний інститут.
У номінації «За креативність» – факультет соціології.
Конкурс глядацьких симпатій (за трейлер фільму «Матриця») факультет комп’ютерних наук.
ІІІ місце – факультет економічних наук
ІІ місце – факультет політичних наук
І місце – Інститут філології.

Love Live! School Idol Project 6

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77