У ЧНУ імені Петра Могили відбулась XVI міжнародна наукова конференція RADTES-2020

4-7 червня 2020 року у межах Ольвійсього форуму2020 кафедра екології і Науковий Інститут радіаційної і техногенної безпеки ЧНУ імені Петра Могили провели традиційний захід – XVI міжнародну наукову конференцію «Radiation and technogenic-ecological safety of man and environment: condition, ways and measures of improvement» (XVI RADTES-2020).

Через карантинні обмеження захід відбувся у форматі Інтернет-конференції. Багато учасників активно відгукнулися щодо її проведення, бо ця конференція була присвячена пам’яті її засновника – професора, доктора біологічних наук Томіліна Юрія Андрійовича.

Конференція затверджена МОН України і НАН України.

Серед організаторів заходу: Південний науковий центр НАН України і МОН України, Institute of Oceanology Bulgarian Academy of Science, National Institute for Marine Research and Development, Румунія; Єреванський національний університет, Арменія; WYZSZA SZKOLA ZARZADZANIA OCHRONA PRACY W KATOWICAH, Польща.

На конференції представлено 31 доповідь, зокрема від науковців провідних наукових установ України, таких як:

• Інститут ядерних досліджень НАН України,
  • Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова,
  • ДУ «НЦРМ»,
  • Національний інститут раку МОЗ України,
  • ІЕР ННЦРМ,
  • Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини” КНУ імені Тараса Шевченка,
  • ДУ «Український центр інформаційних технологій та Національного реєстру» МОЗ України,
  • Державний заклад «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»,
  • Відокремлений підрозділ «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом»,
  • Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, тощо.

Матеріали збірки тез доповідей конференції будуть розміщені на сайті університету і надіслані всім авторам конференції.

Дякуємо усім учасникам за плідну співпрацю!

Григор’єва Л.І., зав. кафедри екології, керівник НІРТЕБ ЧНУ імені Петра Могили, Беглиця В.П., проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили.

ТРАДИЦІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ І ПРИМНОЖУЮТЬСЯ!!!