У ЧНУ імені Петра Могили відбулась презентація проєкту «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»


У ЧНУ імені Петра Могили 23 вересня 2020 року відбулась презентація проєкту «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів». Головна мета проєкту – створення співпраці з ЗОШ Миколаївської області та проведення активних досліджень школярами (9-11 класів) та студентами в галузі європейських студій.

фото1.JPG

 

Відкрила захід Сорока Світлана Вікторівна доктор наук з державного управління, професор ЧНУ імені Петра Могили, яка отримала грант для реалізації Проєкту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» і виступає в ролі координатора. Варто зазначити, що проєкт був  високо оцінений на міжнародному конкурсі наукових проєктів і здобув визнання в рамках програми Європейського Союзу «Jean Monnet».

фото 1.1.JPG

 

Також на заході виступили проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця та директор інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Володимир Ємельянов. Відвідали презентацію проєкту одні з потенційних учасників – студенти інституту державного управління та факультету економічних наук різних курсів, які здобувають ступінь бакалавра.

фото 2.JPG

 

Проєкт сприятиме широкому вивченню Європейського Союзу в шкільному та університетському середовищі та загалом у суспільстві. Для цього передбачено:

  • безкоштовні школи,
  • інтерактивні лекції,
  • тренінги,
  • рольові ігри та ін.

До плану реалізації входять такі пункти:

  • викладання дисциплін,
  • академія досліджень ЄС,
  • створення віртуальної платформи для навчання.

Академія включатиме 2 навчальні сесії: весняну – «Хто і як приймає рішення в Європейському Союзі» (2 дні, 59 учасників) та літню – «Соціальна політика Європейського Союзу» (2,5 дня, 62 учасники). Студенти та учні розроблять власні проєкти з вивчення ЄС, презентують їх наприкінці навчання та отримають сертифікати ЄС.

фото3.JPG

 

Окрім цього на відкритті проєкту було представлено команду проєкту, до якої входить координатор  Світлана Сорока та виконавці проєкту: в.о. професора Юліана Палагнюк, доцент Віра Дерега, доцент б.в.з. Тетяна Акімова, ст. викладач Тетяна Лушагіна.

Період реалізації проєкту : з вересня 2020 по серпень 2022 року.

Звернутися до координатора проєкту Світлани Сороки можна за номером телефону +380505249902 або поштою svet230879@gmail.com. А також можна приєднатися до проєкту в соціальних мережах Інстаграм (@academy_ua), Фейсбук (academychmnu) та Телеграм (academy_ua).

Події та оголошення


жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …

вересня
30
Запрошуємо на День відкритих дверей до бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Шановні друзі! 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек   У середу 30.09.2020  запрошуємо усіх охочих на «День відкритих дверей» до нашої бібліотеки    У програмі: Майстер-клас «Як пройти в бібліотеку?..» Відкритий перегляд «Скарби нашої бібліотеки» Презентації книг та бібліотеки З …