У ЧНУ імені Петра Могили відбулась презентація проєкту «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»

У ЧНУ імені Петра Могили 23 вересня 2020 року відбулась презентація проєкту «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів». Головна мета проєкту – створення співпраці з ЗОШ Миколаївської області та проведення активних досліджень школярами (9-11 класів) та студентами в галузі європейських студій.

фото1.JPG

Відкрила захід Сорока Світлана Вікторівна доктор наук з державного управління, професор ЧНУ імені Петра Могили, яка отримала грант для реалізації Проєкту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів» і виступає в ролі координатора. Варто зазначити, що проєкт був  високо оцінений на міжнародному конкурсі наукових проєктів і здобув визнання в рамках програми Європейського Союзу «Jean Monnet».

фото 1.1.JPG

Також на заході виступили проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця та директор інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Володимир Ємельянов. Відвідали презентацію проєкту одні з потенційних учасників – студенти інституту державного управління та факультету економічних наук різних курсів, які здобувають ступінь бакалавра.

фото 2.JPG

Проєкт сприятиме широкому вивченню Європейського Союзу в шкільному та університетському середовищі та загалом у суспільстві. Для цього передбачено:

• безкоштовні школи,
  • інтерактивні лекції,
  • тренінги,
  • рольові ігри та ін.

До плану реалізації входять такі пункти:

• викладання дисциплін,
  • академія досліджень ЄС,
  • створення віртуальної платформи для навчання.

Академія включатиме 2 навчальні сесії: весняну – «Хто і як приймає рішення в Європейському Союзі» (2 дні, 59 учасників) та літню – «Соціальна політика Європейського Союзу» (2,5 дня, 62 учасники). Студенти та учні розроблять власні проєкти з вивчення ЄС, презентують їх наприкінці навчання та отримають сертифікати ЄС.

фото3.JPG

Окрім цього на відкритті проєкту було представлено команду проєкту, до якої входить координатор  Світлана Сорока та виконавці проєкту: в.о. професора Юліана Палагнюк, доцент Віра Дерега, доцент б.в.з. Тетяна Акімова, ст. викладач Тетяна Лушагіна.

Період реалізації проєкту : з вересня 2020 по серпень 2022 року.

Звернутися до координатора проєкту Світлани Сороки можна за номером телефону +380505249902 або поштою svet230879@gmail.com. А також можна приєднатися до проєкту в соціальних мережах Інстаграм (@academy_ua), Фейсбук (academychmnu) та Телеграм (academy_ua).