У ЧНУ імені Петра Могили відбулась осіння сесія ТВ МАН України з технічних та комп’ютерних наук, математики, фізики і астрономії та економіки


23 листопада 2019 року на базі ЧНУ імені Петра Могили  відбулась осіння сесія Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України з напрямків: технічних наук, комп’ютерних наук, математики, фізики і астрономії та економіки.

В роботі сесії взяло участь понад 100 учнів-слухачів,  що вступили до МАН в цьому році за результатами вхідного тестування.

Після реєстрації учасники мали нагоду ознайомитись з творчістю відомої художниці, членкині Національної спілки художників України, Ольги Артим. Екскурсію в галерею мистецтв університету люб’язно провела мистецтвознавець Любов Омельченко.

 

В читальній залі бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили методист обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Оксана Іванова оголосила про відкриття осінньої сесії та ознайомила присутніх з наказом про зарахування учнів слухачами МАН-2019.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступниця директора з навчально-методичної роботи МОЦНТТУМ Лідія Боровська, яка акцентувала увагу слухачів на специфіці роботи Миколаївського ТВ МАН України та вручила грамоту Міністерства освіти і науки України керівнику відділення фізики та астрономії Яремчук Ользі за вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

 

Ольга Миколаївна майже десять років очолює відділення фізики Миколаївського ТВ, за її керівництвом кожного року область перемагає у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН та Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

По традиції на відкриття були запрошені й дійсні члени МАН, переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту.

В цьому році відбувся майстер-клас Іванченко Ксенії за темою «Картографування шумового забруднення урболандшафтів м.Миколаїва засобами ГІС-технологій (з використанням програмного пакету ARCGIS)».

 

Після слухачі почули настановні промови та привітання від керівників відділень:

  • комп’ютерних наук: Приходько Сергія Борисовича, доктора технічних наук, професора НУК імені адмірала Макарова;
  • математики: Воробйової Алли Іванівни, кандидата фізико-математичних наук, доцента ЧНУ імені Петра Могили;
  • фізики: Яремчук Ольги Миколаївни, старшого викладача ЧНУ імені Петра Могили;
  • астрономії: Гузія Сергія Сергійовича, кандидата фізико-математичних наук, доцента МНУ імені В.О.Сухомлинського;
  • економіки: Гончаренко Ірини Василівни, доктора економічних наук, професора МНАУ.

Далі робота продовжилася в секціях.
Вітаємо нових слухачів МАН та бажаємо плідного пошуку цікавої теми дослідження, яскравих вражень та нових друзів!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …