4 червня 2020 року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки (Інститут державного управління) спільно з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України».

Відкрив роботу конференції директор Інституту державного управління, доктор наук з державного управління, професор Володимир Ємельянов та побажав молодим дослідникам плідної роботи, розвитку власних професійних здібностей і зростання в науковій діяльності.

З вітальним словом виступила Голова Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, доктор юридичних наук, професор Олеся Ващук, наголосивши на важливості широкого обговорення, напрацювання пропозицій та рекомендацій щодо питання розвитку громадянського суспільства та активного залучення молоді до цього процесу.

Також учасників конференції привітали:

• начальник науково-дослідної частини, кандидат економічних наук, Тетяна Конєва;
  • завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили, професор Юліана Палагнюк.

На конференції обговорювались актуальні та цікаві теми, зокрема:

• молодь як конструктивна сила громадянського суспільства;
  • соціально-педагогічні особливості формування громадянської активності молоді;
  • формування патріотизму сучасної молоді як чинник соціальної безпеки України.

Участь у конференції взяли близько 60 осіб, серед них – науковці і викладачі навчальних закладів з Гдині (Польща), Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Вінниці, Запоріжжя, Луцька, Білої церкви, Слов’янська, Ірпеня, Хмельницького та Первомайська, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, а також слухачі магістратури.

Організаційний комітет конференції та Рада молодих вчених при МОН вдячні усім учасникам та гостям конференції і запрошують долучатися до написання колективної монографії. Вимоги до оформлення монографії та інформаційний лист можна завантажити за посиланням.

За результатами конференції видано збірку матеріалів конференції та прийнято резолюцію з практичними директивами та механізмами реалізації державної молодіжної політики України. Збірку матеріалів можна завантажити за посиланням.