У ЧНУ імені Петра Могили відбудеться майстер-клас для батьків «Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання та навчити її фінансовій грамотності»


Спливає пора навчання у школі. Саме час для Вашої дитини обирати професію, вид діяльності, планувати майбутнє. Не всім вдається знайти у цьому питанні найкраще рішення. Можливо, і ви знаходитесь у такій ситуації.

Ви хочете допомогти своїй дитині визначитись з професійними перспективами? Ви прагнете бачити її у майбутньому щасливою, успішною, фінансово забезпеченою людиною?

Ми допоможемо Вам зорієнтуватись яким чином це можна зробити.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує батьків старшокласників на майстер-клас:

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ БАТЬКІВ

Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання

та навчити її фінансовій грамотності

Згодом Ваша дитина закінчить школу і піде навчатись професії. Лише з часом з’ясується чи задоволена вона справою, якою займається, чи бачить вона себе в подальшому у цій професії, чи відповідає вона її покликанню, чи гарантує це фінансовий достаток.

Ми пропонуємо Вам не гаяти час і зусилля на довготривалі експерименти і допомогти своїй дитині зрозуміти її професійне спрямування.

Нерідкими є ситуації, коли дитина починає жити окремо від батьків і, звісно, має окремий бюджет, вона стикається з проблемою невміння правильного витрачання коштів. Раніше цими питаннями опікувались батьки, а тепер доводиться самому приймати фінансові рішення, які, як показує практика, часто виявляються невдалими.

Ми пропонуємо Вам зараз допомогти дитині оволодіти навичками самостійного правильного управління власними коштами, що дозволить їй у майбутньому бути людиною, яка завжди має гроші.

Запрошуємо Вас виділити 3,5 години  часу і познайомитись з підходами до пізнання дитиною власних здібностей, професійних інтересів, намірів, схильностей, а також основами донесення до дитини правил фінансової грамотності.

 

На майстер-класі Ви отримаєте розуміння як:

  • розширити уявлення дитини про себе та світ перспективних професій;
  • підготувати доньку чи сина до самостійного, свідомого професійного самовизначення;
  • навчити дитину правильно управляти власними грошима.

Майстер-клас проводять викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили:

  • Людмила Євчук – доктор економічних наук, професор кафедри фінансів і кредиту, керівник і тренер бізнес-школи для дітей «Школа юних бізнесменів»;
  • Людмила Опанасенко – психолог-профорієнтолог, сертифікований тренер психологічних тренінгів.

Майстер-клас буде проходити 29 лютого, 28 березня, 18 квітня (по суботам). З 10.00 до 13.30, з перервою на каву (кава, чай, вода, снеки), питання та спілкування.

Вартість – 350 грн.

Майстер-клас буде проходити у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Для більш глибокого знайомства з питаннями профорієнтації, пропонуємо школярам пройти ТРЕНІНГ-ІНТЕНСИВ з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок.

 

Детальна інформація про тренінг за посиланням.

Довідки за телефоном:  +38 (067) 75-55-365  (Viber, WhatsApp, Telegram).

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

 

Допоможіть своїй дитині стати щасливою, успішною, фінансово забезпеченою особистістю, якою Ви будете завжди пишатись!

Зареєструйтесь на ближню дату, не залишайте питання на потім.

Реєстрація на Майстер-клас за посиланням.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут