У ЧНУ імені Петра Могили відбудеться круглий стіл на тему: «Василь Назарович Каразін – видатний український учений і просвітитель»

10 лютого 2020 року о 12.30 у приміщенні Вченої Ради Університету відбудеться круглий стіл на тему: «Василь Назарович Каразін – видатний український учений і просвітитель».

У рамках круглого столу відбудеться виставка книг, присвячених В. Н. Каразіну з фондів наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили та виступи з доповідями, а саме:

• Котляр Юрій Вадимович – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили: «Роль особистості в історії»;
  • Мельник Марина Олександрівна – начальник відділу інформації та використання документів Державного архіву Миколаївської області: «Каразіни в документах Державного архіву Миколаївської області»;
  • Пономарьова Олена Володимирівна – завідувач науково-експозиційного відділу Миколаївського обласного краєзнавчого музею: «Василь Каразін і Миколаївщина»;
  • Шевченко Наталія Володимирівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили: «Склеп Каразіних в Миколаєві».

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати захід!

Програма круглого столу