У ЧНУ імені Петра Могили стартував перший міжнародний воркшоп ICT&ES

14 листопада 2019 р. на базі ЧНУ імені Петра Могили стартував перший міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2019).

Мета ICT&ES – створити платформу для публікації результатів досліджень, обміну результатами та досвідом з іншими дослідниками у галузі інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем та розвиток співробітництва між вченими. Особливу увагу планується приділити сучасним технологіям (IoT, SDN, AI, Big Data, Data Mining, Blockchain та ін).

Захід відкрив проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця побажаннями учасникам конференції наукових успіхів та здобутків. Також зазначив на важливості таких інформаційно-технологічних конференцій для прогресивного майбутнього. «Ми відчуваємо на собі як технології дуже стрімко змінюють суспільство, державу і промисловість. Тому я впевнений, що ті думки, які пролунають, наукові доповіді, які ви будете представляти допоможуть вам у майбутньому. І ви будете на гребні наукового прогресу».

Розпочав воркшоп завідувач кафедри комп’ютерної інженерії, кандидат технічних наук, доцент Ярослав Крайник. Зі своїми доповідями виступили також запрошені гості.

Члени комісії сформовані як з українських представників зі Львова, Одеси та Тернополя,  так і з закордонних делегатів із Німеччини, Польщі, Іспанії та Румунії. Серед них присутні фахівці ЧНУ імені Петра Могили: завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення, доктор технічних наук, професор Микола Фісун та завідувач кафедри інтелектуальних інформаційних систем, доктор технічних наук, професор Юрій Кондратенко.

Основні теми воркшопу, які будуть презентувати такі:

• Information systems
  • Intellectual systems
  • Software design and modeling
  • Cybersecurity
  • Computer networks
  • Internet-of-Things
  • Mathematical modeling
  • Embedded Systems
  • Software and Hardware components of ES
  • FPGA-based systems

В програму включені доповіді та майстер-класи від експертів провідних ІТ-компаній Миколаєва. Воркшоп триватиме два дні – 14 та 15 листопада.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …