У ЧНУ імені Петра Могили стартував перший міжнародний воркшоп ICT&ES

14 листопада 2019 р. на базі ЧНУ імені Петра Могили стартував перший міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2019).

Мета ICT&ES – створити платформу для публікації результатів досліджень, обміну результатами та досвідом з іншими дослідниками у галузі інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем та розвиток співробітництва між вченими. Особливу увагу планується приділити сучасним технологіям (IoT, SDN, AI, Big Data, Data Mining, Blockchain та ін).

Захід відкрив проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця побажаннями учасникам конференції наукових успіхів та здобутків. Також зазначив на важливості таких інформаційно-технологічних конференцій для прогресивного майбутнього. «Ми відчуваємо на собі як технології дуже стрімко змінюють суспільство, державу і промисловість. Тому я впевнений, що ті думки, які пролунають, наукові доповіді, які ви будете представляти допоможуть вам у майбутньому. І ви будете на гребні наукового прогресу».

Розпочав воркшоп завідувач кафедри комп’ютерної інженерії, кандидат технічних наук, доцент Ярослав Крайник. Зі своїми доповідями виступили також запрошені гості.

Члени комісії сформовані як з українських представників зі Львова, Одеси та Тернополя,  так і з закордонних делегатів із Німеччини, Польщі, Іспанії та Румунії. Серед них присутні фахівці ЧНУ імені Петра Могили: завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення, доктор технічних наук, професор Микола Фісун та завідувач кафедри інтелектуальних інформаційних систем, доктор технічних наук, професор Юрій Кондратенко.

Основні теми воркшопу, які будуть презентувати такі:

• Information systems
  • Intellectual systems
  • Software design and modeling
  • Cybersecurity
  • Computer networks
  • Internet-of-Things
  • Mathematical modeling
  • Embedded Systems
  • Software and Hardware components of ES
  • FPGA-based systems

В програму включені доповіді та майстер-класи від експертів провідних ІТ-компаній Миколаєва. Воркшоп триватиме два дні – 14 та 15 листопада.