У ЧНУ імені Петра Могили розпочався марафон «Українська незламна освіта: плекання майбутнього» для учнів 10-11 класів

4 травня 2023 року розпочався марафон «Українська незламна освіта: плекання майбутнього» для учнів 10-11 класів міста Миколаєва та Миколаївської області.

Метою марафону постає національно-патріотичне виховання в системі освіти України. У такі складні часи для України існує нагальна потреба утвердження в свідомості і почуттях підростаючого покоління патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого нашої країни. Тому Чорноморський національний університет імен Петра Могили розпочав марафон з патріотичного виховання.

Вступне слово надали проректору ЧНУ імені Петра Могили, професору, доктору історичних наук Юрію Котляру, який наголосив на важливості патріотичного виховання в країні, що зараз виступає щитом для всієї Європи.

Серед спікерів марафону – кандидатка історичних наук Яна Гаргаун, кандидатка психологічних наук Людмила Опанасенко, кандидатка соціологічних наук Вікторія Чорна.

До зустрічі доєдналися учні таких навчальних закладів: Комунальний заклад «Очаківський ліцей»,  Великомечетнянський ліцей та Тридубський ліцей.

Основними темами зустрічі стали: історичні аспекти незламності освіти в Україні; психологічні ресурси незламності особистості, що в складних сьогоденних умовах здобуває освіту; можливості плекання професійного майбутнього в сучасних умовах.

Марафон продовжується! Детальна інформація на Facebook-сторінці навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки.