У ЧНУ імені Петра Могили провели змагання з волейболу до Дня охорони праці

Спорт відіграє важливу роль у житті людини, адже він позитивно впливає як на фізичне, так і на психологічне здоров’я.

Спорт – це чудовий спосіб зробити своє життя кращим, він обʼєднує людей та допомагає покращити фізичну активність.

У ЧНУ імені Петра Могили є добра традиція – кожен член університетської спільноти займається улюбленим видом спорту, так студенти полюбляють футбол, волейбол та теніс. А гарна фізична підготовка є одним із ключових елементів створення належних умови праці.

До Дня охорони праці викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання 17 квітня 2024 року провели змагання з волейболу, у яких взяли участь студенти, викладачі та співробітники університету.

Гра складавала з трьох партій 3:0, але незважаючи на товариську гру, атмосфера панувала дружня та доброзичлива.

Суддями були доцент кафедри Микола Мінц та старші викладачі Олег Конопляник та Кирило Димов.

За словами завідувача кафедри Геннадія Жигадла, кафедра планує провести ще чотири товариських зустрічі-змагання, що допоможе популяризувати спорт та здоровий спосіб життя.

Дякуємо кожному, хто долучається до важливих ініціатив!