У ЧНУ імені Петра Могили провели збори трудового колективу

22 грудня 2022 року в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулися щорічні збори трудового колективу університету.

Розпочав збори ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко, представив звіт за 2022 рік, де у вигляді схем, таблиць та фото познайомив присутніх із загальними висновками роботи університету за поточний рік. Ректор розповів про руйнування головного корпусу, плани з його відновлення та роботу, яку виконують зараз. Також наголосив на позитивній динаміці, зважаючи на воєнний стан в країні, подання заяв абітурієнтів до навчання в Могилянці на контрактну та заочну форми навчання, найбільшу кількість студентів-бюджетників, порівнюючи з попередніми роками.

Повний звіт ректора можна переглянути на офіційному сайті університету. Учасники зборів затвердили звіт ректора.

Також відбулося нагородження працівників університету за активну наукову діяльність протягом року.

Далі звітувала Світлана Верба, голова профспілкової організації. У ньому вона зазначала про роботу профспілки протягом року: активну діяльність профспілки щодо останніх нововведень у сфері освіти, про фінансові питання та витрати, про зворотний зв’язок і допомогу організації співробітникам університету.

Наступним питанням для розгляду було затвердження оновленої редакції статуту ЧНУ імені Петра Могили та довибори нових членів Вченої Ради.

Збори трудового колективу було завершено презентацією фільму «Миколаїв. 303 день війни. Спогади історика про недавнє теперішнє» від Медіацентру Могилянки та доктора історичних наук Юрій Котляра.